KONST / Litografier / Färglitografi 11887488
nr 1188 7488
Färglitografi
Skärgård. Signerad, numrerad 136/290, Motivet: 42x71
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:40:25
150 kr